opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Trwa rekrutacja do programu Erasmus+
drukuj

Trwa rekrutacja do programu Erasmus+

2017-02-01 14:24

Do 22 lutego studenci WSL mogą zgłaszać chęć wyjazdu w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018, dzięki któremu można studiować lub odbywać praktyki za granicą.

Studia na zagranicznej uczelni to doskonała okazja do podszkolenia języka, zdobycia nowych doświadczeń, nawiązywania nowych znajomości i przeżycia niezapomnianej przygody. Osoby zainteresowane wyjazdem stypendialnym muszą pozytywnie przejść postępowanie kwalifikacyjne, w tym sprawdzian kompetencji językowych.

Studenci WSL mogą wybrać jedną z pięciu partnerskich uczelni:

  • Technische Hochschule Wildau – Niemcy
  • Óbuda University - Węgry
  • Josip Juraj Strossmayer University Of Osijek - Chorwacja
  • Sabanci University - Turcja
  • University of Rijeka - Chorwacja

Erasmus+ jest międzynarodowym programem, który umożliwia studentom wyjazdy zagraniczne na część studiów, promuje mobilność pracowników uczelni oraz stwarza możliwości udziału uczelni w internacjonalnych projektach. W ciągu 25 lat funkcjonowania programu, z wyjazdów zagranicznych skorzystały 3 miliony studentów.

Zachęcamy do aplikowania!

Szczegóły dotyczące rekrutacji

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)