opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Tomasz Kaczor zdobył Złoto!
drukuj

Tomasz Kaczor zdobył Złoto!

2010-08-30 22:46

Student Wyższej Szkoły Logistyki Mistrzem Świata! Tomasz Kaczor (Warta Poznań) zdobył złoty i srebrny medal podczas Akademickich Mistrzostw Świata w Kajakarstwie, zakończonych w minioną niedzielę na Maltańskim torze. Kanadyjkarz złoto wywalczył na dystansie 1000 metrów, srebro – 500 metrów. GRATULUJEMY!

Tydzień wcześniej na Malcie odbyły się seniorskie mistrzostwa świata. Wówczas Tomek zajął miejsce siódme.

- Ja naprawdę lubię pływać w dość trudnych warunkach, jednak na 1000 metrów wiało mocno i nie było zbyt przyjemnie. Ten sezon był dla mnie dobry i kończę go dwoma krążkami. Chciałbym już trochę odpocząć, bo ostatnie tygodnie były dla mnie i innych kadrowiczów bardzo pracowite – powiedział Tomasz Kaczor dziennikarzowi „Głosu Wielkopolskiego”.

W sumie, polscy kajakarze spisali się dobrze, bo wywalczyli 13 medali, w tym cztery złote, dwa srebrne i siedem brązowych. O dwa złote krążki więcej od naszych reprezentantów zdobyli tylko Rumuni.


Na zdjęciu Tomasz Kaczor (w środku).

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)