opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Szlachetny cel, świetny wynik czyli WSL w Poznań Business Run
drukuj

Szlachetny cel, świetny wynik czyli WSL w Poznań Business Run

2014-09-15 10:11

Przedstawiciele klubu Biegaj z WSL w minioną niedzielę wzięli udział w charytatywnym biegu Poznań Business Run. Szczytny cel akcji był z pewnością dodatkowym motorem napędowym WSL-owej sztafety.

Drużyna WSL w składzie: Michał Adamczak, Roman Domański, Paweł Lewandowski, Mateusz Michalski i Wojciech Zalewski zajęła fantastyczne 78. miejsce (na 558)! Każdy z uczestników sztafety miał do przebiegnięcia 3,8-kilometrowy odcinek wiodący przez centrum miasta. Nasi biegacze pokonali całą trasę w 1:20:14!
Serdecznie gratulujemy świetnej kondycji i fantastycznego wyniku!

Poznań Business Run to charytatywny bieg biznesowy dla wielkopolskich firm, instytucji i organizacji.
Każdy, kto bierze w nim udział wspiera działania Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty. W tegorocznej edycji biegu wzięło udział aż 3000 uczestników. Oto pełne wyniki poznańskiego biegu.

 

 

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do klubu Biegaj z WSL, aby dzielić pasję i wspólnie, aktywnie spędzać czas zapraszamy na cotygodniowe, czwartkowe treningi klubu!

Trening_klubu_Biegaj_z_WSL.jpg

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)