opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Studentka WSL najlepsza w Polsce
drukuj

Studentka WSL najlepsza w Polsce

2010-12-12 19:13

Zakończył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 11-12 grudnia 2010 roku w Warszawie. Do rywalizacji stanęło ponad 600 studentów z całej Polski. Wyższą Szkołę Logistyki reprezentowała Patrycja Chorodyńska, która w eliminacjach środowiskowych w ergometrze wioślarskim zajęła pierwsze miejsce. Sukces ten, powtórzyła w Warszawie podczas finału.

- To zaszczyt, że nasza studentka reprezentowała Wielkopolskę w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, a fakt, że zdobyła pierwsze miejsce jeszcze bardziej nas cieszy – mówi dr Ryszard Świekatowski, prezes AZS przy Wyższej Szkole Logistyki.

Patrycja zakończyła wyścig w czasie 3:23,80. Tuż za nią była Anna Demianiuk z Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (3:33,90) oraz Maria Springwald z Akademii Górniczo-Hutniczej  w Krakowie (3:40,60).

Zawody odbywały się w ramach rozgrywanych po raz pierwszy Igrzysk Studentów Pierwszego Roku i były finałem eliminacji przeprowadzonych w województwach. Uczestnicy rywalizowali w grach zespołowych (koszykówka, piłka siatkowa, futsal) oraz w dyscyplinach indywidualnych (biegi przełajowe, ergometr wioślarski, pływanie i tenis stołowy).

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)