opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Startuje VI edycja Raben Days
drukuj

Startuje VI edycja Raben Days

2021-01-11 15:03

Studentów oraz pracowników WSL serdecznie zapraszamy do udziału w Raben Days – cyklu spotkań online z ekspertami z Raben Group, którzy już po raz szósty będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wyższej Szkoły Logistyki.

Udział w Raben Days to wspaniała okazja do pozyskania praktycznej wiedzy bezpośrednio od pracowników jednej z największych firm logistycznych w Polsce. To również możliwość weryfikacji własnych wyobrażeń o pracy logistyka i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pierwsze spotkanie 12 stycznia poprowadzi Magdalena Jachnik, Key Account Manager z Raben Transport.

Firma Raben przygotowała w tym roku konkurs oraz atrakcyjną nagrodę dla zdobywcy największej ilości punktów, które będziecie można zdobywać w quizach po każdym spotkaniu. Więcej informacji wkrótce.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)