opcje
drukuj

Rusza biblioteka

2020-05-13 16:16

Biblioteka Wyższej Szkoły Logistyki wznawia, jako jedna z pierwszych w Poznaniu, działalność. Od 19 maja br. studenci i pracownicy WSL znowu będą mogli korzystać z jej bogatych zbiorów.

Oczywiście są pewne obostrzenia, które mają chronić zarówno studentów, jak i pracowników. Najważniejsze jednak, że zbiory znowu będą dostępne, co w okresie sesji egzaminacyjnej oraz pisania prac semestralnych jest szczególnie istotne.

Szczegóły pracy biblioteki znajdzie Państwo pod tym linkiem: http://wsl.com.pl/biblioteka. Najważniejsze jednak zasady są następujące:

  • publikacje można zamówić elektronicznie w katalogu online, poprzez przycisk „zamów" widoczny przy wybranej pozycji.
  • jednorazowo można zamówić maksymalnie sześć woluminów.
  • odbiór zamówionych pozycji jest możliwy od wtorku do czwartku w godzinach 10.00-14.00 oraz w piątek w godzinach 12.00-18.00.
  • podczas przebywania w bibliotece trzeba nosić maseczkę, jednorazowe rękawiczki i zachowywać dystans przestrzenny, a także dezynfekować ręce.

Pobierz treść dokumentów

PDF Korzystanie z Biblioteki WSL w czasie epidemii (403.3 kB)

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)