opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Razem pokonali Poznański Półmaraton
drukuj

Razem pokonali Poznański Półmaraton

2015-04-13 11:10

To się naprawdę wydarzyło! 12 kwietnia, w klubowych koszulkach „Biegaj z WSL” z dumą reprezentując uczelnię, na trasę Poznańskiego Półmaratonu wybiegło aż 8 osób. W skład drużyny weszli: Ireneusz Fechner, Wojciech Zalewski, Anna Hoppe, Anna Palicka, Kacper Szarmach, Grzegorz Tomaszewski, Mateusz Hoppe oraz Mateusz Michalski. Takiego wspólnego biegania z WSL jeszcze nie było. Drużyna, po pokonaniu ponad 21 kilometrów wbiegła razem na metę, zlokalizowaną tradycyjnie nad Jeziorem Maltańskim.

„Trudno uwierzyć, że po niecałym roku od założenia klubu tworzymy już tak zgrany zespół, który razem trenuje i startuje w zawodach – podsumowuje Mateusz Michalski, prezes i współzałożyciel „Biegaj z WSL”. Niedzielnym startem udowodniliśmy, że mimo wielu różnic między nami, łączy nas wspólny cel, którym jest radość z biegania. Przed nami rozpoczyna się piękny sezon składający się z wielu wspólnych startów, którego inauguracją będzie pokonanie królewskiego dystansu 42,195 km, ale do osiągnięcia tego celu jeszcze wiele pracy.” 

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)