opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Pomoc dla studentów na czas po pandemii
drukuj

Pomoc dla studentów na czas po pandemii

2020-05-04 15:27

Pandemia minie, ale wywołany przez nią kryzys gospodarczy może się odbić również na studentach – konkretnie na ich praktykach zawodowych i stażach. Warto więc już teraz poszukać na to recepty.

Na razie nikt nie potrafi powiedzieć, jak mocno pandemia odbije się na polskiej gospodarce. Jedni szacują, że w tym roku produkt krajowy będzie ujemny i wyniesie 3%, inni że nawet 5%. Bez wątpienia odbije się to również na branży logistycznej, a znany nam z ostatnich lat „rynek pracownika” na jakiś czas stanie się tylko pięknym wspomnieniem.

Dlatego Biuro Karier i Praktyk Zawodowych naszej Uczelni oferuje studentom Wyższej Szkoły Logistyki zajęcia i narzędzia, które spowodują, że będą mogli lepiej konkurować na rynku pracy.

Zainteresowani studenci studiów pierwszego stopnia proszeni o kliknięcie w poniższy link i postępowanie zgodnie z procedurą:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=r_FxDCE6P064tPSJcBS2GLAir9xv7_ZOuWGj_IyNq7tUQk1SWFI3UVJDMUVUSUtOR1gwNTVXRFk4Vy4u

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)