opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Nowy sprzęt w salach dydaktycznych
drukuj

Nowy sprzęt w salach dydaktycznych

2014-10-02 14:00

PKN EPAL dbając o praktyczny wymiar zajęć, prowadzonych w WSL przekazał elementy wyposażenia sali dydaktycznej – materiały informacyjne, sprzęt oraz pomoce naukowe. W sali 122 znaleźć można różnego rodzaju i formatu modele drewnianych palet oraz tablice informacyjne: Karty Oceny Palet, Dobre Praktyki Magazynowe dotyczące składowania palet.

PKN EPAL swym gestem kontynuuje dobre praktyki rozpoczęte w minionym roku akademickim przez firmę allsafe JUNGFALK. Wyposażenie przekazane przez wymienioną firmę można oglądać w sali 110, a są to wzory pasów, sieci, szyn mocujących oraz elementów blokujących.

Tym sposobem, dzięki patronom sal dydaktycznych, na pierwszym piętrze naszej uczelni znajdziemy praktyczne kompendium wiedzy na temat niezbędnych w transporcie, akcesoriów do formowania i zabezpieczania ładunków.

Sala 110, WSL

Sala
 122, WSL

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)