opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Nowe filmy dydaktyczne dostępne na kanale YouTube WSL
drukuj

Nowe filmy dydaktyczne dostępne na kanale YouTube WSL

2021-01-04 12:27

 Zwieńczeniem realizacji finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.projektu „Praktycy do tablicy – wdrożenie w ramach programu Akademii Kompetencji Rady Pracodawców Wyższej Szkoły Logistyki do macierzy efektów kształcenia na kierunku Logistyka grupy kompetencji ułatwiających absolwentom realizację rutynowych zadań zawodowych w branży Transport-Spedycja-Logistyka i tym samym ułatwiającym im wejście na rynek pracy” ( nr projektu POWR.03.01.00-00-K375/15 ) była realizacja pięciu filmów dydaktycznych, których tematyka powiązana była z treściami szkoleń realizowanych w ramach tego przedsięwzięcia.

  Dzięki zaangażowaniu ekspertów z DHL Parcel, Geis PL, Kuehne + Nagel, Pekabex i Raben Transport udało się przygotować ciekawe materiały, ilustrujące rożne procesy zachodzące w gospodarce. Tym, którzy nigdy nie zajmowali się przygotowaniem takiego filmu, mogę powiedzieć, że 10-minutowa produkcja jest owocem kilkudziesięciu godzin pracy poszczególnych autorów i realizatorów – wskazuje dr Mateusz Wiliński, który wraz z Magdaleną Kopeć koordynował projekt filmowy. Efekty pracy zespołów scenariuszowych, ekspertów, ekipy filmowej i statystów można zobaczyć już dziś na kanale YT naszej Uczelni. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie filmów za profesjonalizm i życzliwość.

W ramach projektu „Praktycy do tablicy” zrealizowano następujące filmy:

  • „Projektowanie instalacji logistycznych oraz logistyka wewnętrzna. Wybór lokalizacji obiektu logistycznego na przykładzie sortowni WA3 DHL Parcel” (we współpracy z DHL Parcel);
  • „Rekrutacje w branży TSL” (we współpracy z Geis PL);
  • „Procesy operacyjne – spedycja morska, drogowa, lotnicza” (we współpracy z Kuehne + Nagel);
  • „Logistyka produkcji” (we współpracy z Pekabex);
  • „Postaw na swoim – negocjacje w branży TSL” (we współpracy z Raben Transport).

YouTube WSL

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)