opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Nasi zawodnicy na Poznań Maraton
drukuj

Nasi zawodnicy na Poznań Maraton

2017-10-16 20:13

W minioną niedzielę na starcie 18.PKO Poznań Maratonu obok ponad 7000 zarejestrowanych biegaczy stanęli także czterej przedstawiciele naszej uczelni.

Ireneusz Fechner, Mateusz Michalski i Paweł Lewandowski szybko odnaleźli się na trasie i wspólnie przebiegli ponad połowę dystansu. Z kolei Piotr Markiewicz dzielnie podążał przed trójosobową grupą pościgową, dając się ostatecznie wyprzedzić na ostatnich kilometrach byłemu kanclerzowi  WSL Ireneuszowi Fechnerowi, który finiszował najlepiej z czwórki naszych biegaczy, osiągając wynik 4 godz. 17 minut. Pozostała trójka zawodników klubu Biegaj z WSL przekroczyła linię mety między czasem 4:21 godz. (Piotr) a 4:36 (Mateusz i Paweł).

Świetnie wypadli także związani z naszą uczelnią pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania Marcin Foltyński oraz Maciej Niemir, którzy królewski dystans 42 kilometrów i 195 metrów pokonali w niewiele ponad 3 godziny 20 minut.

Wszystkim maratończykom serdecznie gratulujemy, a każdego kto chciałby dołączyć do grona WSL-owych entuzjastów biegania i szlifować swoją formę do przyszłorocznego maratonu lub po prostu miło i aktywnie spędzić czas zapraszamy do zapisania się do klubu Biegaj z WSL.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)