opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Nadchodzi Dzień Studenta Dualnego!
drukuj

Nadchodzi Dzień Studenta Dualnego!

2018-09-14 08:06

Wyższa Szkoła Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów studiów dualnych na spotkanie integracyjne w dniu 28 września 2018 roku.

Spotkanie ma charakter informacyjno–integracyjny i odbędzie się o godzinie 10 w sali 309 w WSL (potrwa prawdopodobnie do godziny 15). Studentów dualnych czeka spotkanie z pracownikami szkoły, którzy opowiedzą o tym, jak poruszać się po uczelni, poczęstunek oraz warsztaty z komunikacji i integracji. Podczas Dnia Studenta Dualnego będzie można odebrać legitymacje studenckie, jeśli nie uda się tego zrobić wcześniej.

Spotkanie rozpocznie się od powitania studentów przez Pana Rektora prof. zw. dr hab. Andrzeja Korzeniowskiego dr h.c. 

Następnie wystąpi dr Wojciecha Machowiaka, opiekun studiów dualnych. Będzie mówić na temat współpracy z przedsiębiorstwami logistycznymi w zakresie płatnych staży. Dr Machowiak udzieli również odpowiedzi na ewentualne pytania.

Na spotkaniu będzie również Katarzyna Rewers-Piesak, kierownik dziekanatu, która przedstawi krótko zasady „poruszania się” po platformie WSL online, omówi harmonogram roku akademickiego, wskaże najważniejsze miejsca na „mapie” uczelni, przedstawi władze WSL i zadania, jakie pełnią poszczególne jednostki i działy, z którymi studenci będą mieli styczność.

Pracownik Działu Marketingu, Dariusz Szplit, omówi istotę studiów dualnych, podstawowe różnice pomiędzy nimi i pozostałymi rodzajami studiów oraz możliwości, jakie otwierają się przed studentami na rynku pracy, jeśli efektywnie wykorzystają współpracę z przedsiębiorstwami logistycznymi.

Następnie odbędą się warsztaty z komunikacji i integracji przeprowadzone przez Przemysława Zielińskiego z firmy Idea4 wraz z przerwą na poczęstunek.

Wszyscy studenci studiów dualnych są zaproszeni i mile widziani. Wszelkich dodatkowych informacji można zasięgnąć u Jakuba N. Gajdzińskiego pod numerem: 507 182 803 lub adresem jakub.gajdzinski@wsl.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)