opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Konkurs EKOL rozstrzygnięty
drukuj

Konkurs EKOL rozstrzygnięty

2018-03-16 14:49

Z Warszawy do Szanghaju, ale jak?

8 marca zebrało się, składające się z przedstawicieli EKOL oraz nauczycieli akademickich i studentów WSL, jury Konkursu „Z Szanghaju do Warszawy, ale jak?”, które oceniło zgłoszone przez studentów prace.

Postanowiono nie przyznawać nagrody głównej. Jury zdecydowało o wyróżnieniu pracy przedstawionej przez Radosława Bojko i Bartosza Piechowicza. Wyróżnieni zostaną zaproszeni na indywidualne warsztaty prowadzone przez wyższą kadrę kierowniczą EKOL.

Zadaniem Uczestników było przedstawienie planu przetransportowania określonego w regulaminie ładunku z Szanghaju do Warszawy z intermodalnym wykorzystaniem najbardziej efektywnych środków transportu, tak aby ładunek dotarł na miejsce w możliwie najkrótszym czasie i w optymalnej cenie.

Na kolejny rok akademicki EKOL wraz z WSL przygotuje kolejne zadanie konkursowe. Zostanie ono zaprezentowane w ramach specjalnego eventu na początku roku akademickiego 2018/19. Skąd i dokąd pojedzie przesyłka, tego jeszcze nie wiadomo.

Przypomnijmy, że zwycięzcy I edycji konkursu "Z Warszawy do Teheranu, ale jak?" – Sara Grodzka i Mateusz Kaiser - zostali zaproszeni przez EKOL do Barcelony, gdzie uczestniczyli w targach logistycznych, a także zwiedzali stolicę Katalonii.

EKOL Logistics

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)