opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / GS1 nagrodzi najlepszych naszych studentów
drukuj

GS1 nagrodzi najlepszych naszych studentów

2019-07-31 23:24

Konkurs GS1 Polska na najlepszą pracę dyplomową i magisterską studentów WSL

Pod koniec lipca 2019 roku GS1 Polska uruchomiła konkurs na najlepszą pracę dyplomową i magisterską. Tegoroczna edycja skierowana jest do studentów Wyższej Szkoły Logistyki, którzy za opisanie standardów GS1 w akcji mogą otrzymać nawet 4000 zł.

Obszary tematyczne prac dyplomowych:

  •  Przyszłość standardów GS1 w logistyce.
  •  Usprawnianie procesów biznesowych z wykorzystaniem standardów GS1,
  •  Rola i wykorzystanie standardów GS1w łańcuchach dostaw/ łańcuchach wartości.
  •  Rola standardów GS1 w e-handlu.

W konkursie mogą brać udział prace dyplomowe o tematyce dotyczącej standardów GS1, obronione do dnia 20 lipca danego roku akademickiego. Uczestnicy Konkursu składają prace wraz ze zgłoszeniem w Dziekanacie Wyższej Szkoły Logistyki w terminie do 31 sierpnia kończącego się roku akademickiego.

„Standardy GS1 stanowią globalny język biznesu, pozwalający komunikować się między firmami w całym łańcuchu dostaw. Wierzymy, że globalizacja przyspieszy konieczność standaryzacji i cyfryzacji procesów. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu wykorzystania standardów GS1 ma za zadanie przygotowanie przyszłych logistyków
na digitalową rewolucję” - komentuje Marta Szymborska, Menedżer ds. PR i CSR w GS1 Polska.

„Współpraca z biznesem, a zwłaszcza z GS1, ma dla WSL charakter priorytetowy. Dzięki niej nasi studenci mają szanse poznać od strony praktycznej wyzwania stojące przed branżą
i nauczyć się jak stawić im czoła. Ta trudna do przecenienia wartość procentuje później przy zdobywaniu dobrze płatnej pracy. To sprawia, że absolwenci WSL są jednymi z najlepiej przygotowanych pracowników na rynku” - mówi Piotr Gajdziński, rzecznik Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. 

Regulamin Konkursu - pobierz plik pdf

Zgłoszenia do konkursu prosimy składać w Dziekanacie wraz z praca dyplomową/magisterską

Pobierz druk zgłoszenia - pdf

Pobierz druk zgłoszenia - doc

 

Konkurs

GS1 Polska – Zarządza Systemem GS1 w Polsce. Jako jedyna upoważniona instytucja przyjmuje firmy z polski UE i instytucje do Systemu GS1 i nadaje im uprawnienia do stosowania kodów kreskowych GS1. Wspiera uczestników systemu w efektywnym wdrażaniu standardów GS1, stanowiących zbiór wielobranżowych rozwiązań i narzędzi identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań.

Więcej informacji o GS1 Polska znjdziesz na  www.gs1pl.org

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)