opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Dobre studia czekają na Ciebie - INFORMATOR REKRUTACJA 2020-2021
drukuj

Dobre studia czekają na Ciebie - INFORMATOR REKRUTACJA 2020-2021

2020-06-10 16:06

Mimo trudnego czasu i sporego zamieszania wywołanego pandemią, maturzyści sposobią się do wyboru studiów. Nic dziwnego, czas zaczyna gonić, a wybór studiów to jedna z najważniejszych życiowych decyzji determinujących przyszłość.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, lider kształcenia logistycznego w Polsce, zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą w przyszłości pracować w jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się sektorów globalnej gospodarki. Tych, którzy nie chcą drżeć przed bezrobociem i cieszyć się dobrymi zarobkami w interesującej pracy.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu czeka na wszystkich, którzy chcą studiować na przyjaznej Uczelni i dobrze się przy tym bawić, realizować swoje naukowe, sportowe, bądź kulturalne pasje. Którzy chcą przeżyć interesującą przygodę.

Warto zapoznać się z Informatorem WSL i poznać system kształcenia na naszej Uczelni. W Informatorze znajdziecie wszystkie informacje niezbędne do podjęcia dobrej decyzji.

Pobierz Informator

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)