opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Biegaj z WSL na mecie 10. PKO Poznań Półmaratonu
drukuj

Biegaj z WSL na mecie 10. PKO Poznań Półmaratonu

2017-03-27 10:51

W niedzielę 26 marca na starcie 10. PKO Poznań Półmaratonu pojawiło się ponad 10 tys. biegaczy. Wśród nich było 8 reprezentantów Klubu Biegaj z WSL.

Silną reprezentację Wyższej Szkoły Logistyki stanowili studenci, absolwenci oraz pracownicy uczelni na czele z Kanclerzem WSL, dr. inż. Ireneuszem Fechnerem. Przy sprzyjających warunkach pogodowych większości członków klubu udało się pobić ubiegłoroczne wyniki. Na szczególne wyrazy uznania zasługuje Kuba Straszak, który uzyskał czas 01:48:58, poprawiając tym samym swój ubiegłoroczny wynik o ponad 20 minut. Świetnie poradziła sobie także Małgosia Baraniak, która również o blisko 20 minut pobiła swój życiowy rekord na dystansie 21,0975 km.

W jubileuszowej 10. edycji półmaratonu poznańskiego zwyciężyli Polacy: najszybszy wśród mężczyzn był Marcin Chabowski z Wejherowa, który metę przekroczył z czasem 01:03:16. Wśród kobiet triumfowała natomiast Karolina Nadolska, która ukończyła bieg z czasem 01:09:54.

Kolejna edycja zawodów już za rok – zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w przyszłorocznym półmaratonie w barwach Klubu Biegaj z WSL!

Zapisy i więcej informacji na stronie: www.wsl.com.pl/klub-biegaj-z-wsl

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)