opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Biegaczom WSL nie straszne mrozy
drukuj

Biegaczom WSL nie straszne mrozy

2016-01-11 10:14

10 stycznia odbył się II Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym „Policz się z cukrzycą” (II Bieg Zimowy Mosina). Mimo mrozu, bieg znalazł ponad trzystu entuzjastów – w tym reprezentanta Klubu Biegaj z WSL. Kanclerz WSL - Ireneusz Fechner osiągnął czas netto 58:02 i trzecie miejsce w swojej kategorii.  Na całej, dziesięciokilometrowej trasie biegu panowały dość ekstremalne warunki – śnieg i lód, do tego ujemna temperatura powietrza. WSL-owym biegaczom nie straszne są jednak pogodowe wyzwania. Przypomnijmy, że Kanclerz w minionym roku, w 30-stopniowym upale walczył na trasie Supermaratonu Gór Stołowych!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19498331,9-latka-o-programie-500-zl-na-dziecko-to-niesprawiedliwe-wobec.html#Czolka3Img
 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)