opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Akademicki Otwarty Turniej Karate o Puchar JM Rektora WSL
drukuj

Akademicki Otwarty Turniej Karate o Puchar JM Rektora WSL

2010-12-18 18:55

W sobotę 18 grudnia 2010 roku odbył się II Akademicki Otwarty Turniej Karate o Puchar JM Rektora Wyższej Szkoły Logistyki. W zawodach startowało kilkudziesięciu zawodników z całej Polski. Wśród zawodników Wyższej Szkoły Logistyki najwyżej uplasował się  Marcin Majchrzak, który zajął drugie miejsce w konkurencji Kumite Indywidualne Chłopców.

- Celem Turnieju było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, najlepszego klubu uczelnianego w Polsce, a także  popularyzacja karate wśród młodzieży akademickiej - wyjaśnia Mariusz Siebert, organizator przedsięwzięcia. 

Organizatorem II Otwartego Akademickiego Turnieju Karate była Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu oraz Klub Uczelniany AZS, działający przy WSL. Główny Patronat nad zawodami objął Jego Magnificencja Rektor WSL, prof. zw. dr hab Andrzej Korzeniowski.   

W konkurencjach drużynowych  pań najlepsze okazały się studentki z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Kata) oraz studentki z Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu (Kumite). Rywalizację drużynową panów wygrali nastomiast studenci z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (Kata) i studenci z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Kumite).

Turniej został włączony w program Akademickich Mistrzostw Wielkopolski Karate WKF.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)