opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Innowacyjna logistyka i Bimba Party
drukuj

Innowacyjna logistyka i Bimba Party

2019-03-08 13:53

W dniach 28.02-01.03.2019 roku na naszej uczelni odbyła się kolejna, organizowana przez studentów Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu edycja konferencji logistycznej LOGiDEAS.

Organizatorem piątej edycji konferencji było Studenckie Naukowe Koło Logistyki CORLOG, a temat przewodni spotkania, w którym wzięło udział 120 uczestników z całej Polski, brzmiał „Logistyka kierunkiem dla innowacji”.

Uczestnicy konferencji wysłuchali wykłzadów prelegentów z GLS, GS1, Instytutu Logistyki i Magazynowania, poznańskiego Urzędu Miasta oraz firmy Rentis, która prowadzi sieć wypożyczali aut osobowych. Podczas konferencji zostały również wygłoszone zwycięskie prace, które zostaną umieszczone w tegorocznej publikacji, a uczestnicy odwiedzili Instytut Logistyki i Magazynowania oraz firmę PROMAG.

Podczas konferencji została wręczena nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w Lidze Konferencji Logistycznych, organizowanej przez portal MlodziLogistycy.pl. W 2018 roku najlepszą konferencją okazało się LOGiDEAS, organizowany przez CORLOG, czyli studentów Wyższej Szkoły Logistyki. Gratulujemy!

W nieoficjalnej części spotkania młodzi logistycy bawili się… w tramwaju, na Bimba Party, a później w Foodhalu.

Sponsorem głównym konferencji była firma GLS Polska, a patronem merytorycznym GS1. Patronat medialny nad konferencją sprawował portal MlodziLogistycy.pl

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)